הכירו את הצוות שלנו

מאיר סמסון

רמ"ט המחלקה לחינוך

רותם.jpg

רותם יהושע

מנהלת היחידה לשליחות הוראה

גאל גרינוולד

ראש המחלקה לחינוך

מאיר מביא איתו לתפקיד יצירתיות וחשיבה אסטרטגית. בשנים האחרונות נתן שירותי מיתוג ואסטרטגיה לחברות פרטיות, ארגונים, רשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים ודמויות פוליטיות. בחודשי הקיץ הוא גם חקלאי שמגדל ענבים ליין ובעליו של יקב הרודיון בתקוע שבגוש עציון. נשוי ללאה ואב לחמישה.  

רותם מנהלת את תחום שליחות ההוראה מאז 2017, והיא בעלת ניסיון רב בעולם השליחות. בין השאר ניהלה את מערך המיון וההכשרה של תכנית השליחים למחנות הקיץ, ואת תכנית הסמינרים הציוניים. בעלת תואר שני במנהיגות יהודית של Spertus (שיקגו). גרה בירושלים, נשואה לרן ואם לארבעה. 

גאל נבחר לכהן כראש המחלקה בקונגרס הציוני הל"ח, לאחר פעילות חינוכית וציונית ענפה. עלה מצרפת בגיל 18 ובהמשך שב אליה כשליח. בהמשך כיהן כמזכ"ל תנועת בני עקיבא העולמית, סגן יו"ר קק"ל וכן כראש החטיבה להתיישבות. חבר הנהלת ההסתדרות העולמית וסגן יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית. 

(+972) .2.6204395

(+972) 2.6202726

(+972) 2.6202186

שלמה‭ ‬שדה

רכז‭ ‬הכשרות‭ ‬וליווי

שלמה מרכז את ההכשרות לפני היציאה לשליחות ובמהלכה, ואחראי על פיתוח תוכן והנגשתו לקהילת שליחי ההוראה. היה מורה, מחנך ומנהל בית-ספר במערכת החינוך בארץ, וכן שליח הוראה בשיקגו. מתגורר בכפר אדומים, נשוי לשירה ואב לארבעה.  

(+972) .2.620.2148

הילה.png

הילה דרכלר

נציגת המחלקה בצפון אמריקה

הילה מנהלת את פעילויות המחלקה בצפון אמריקה, ואחראית על ליווי שליחי-ההוראה שם. הובילה קהילות בתחום החברתי - ציבורי ובין השאר ניהלה את מחלקת הצעירים בעיריית חולון והקימה את מרכז הצעירים בעיר. בעלת תואר שני מחקרי במדע המדינה מאוניברסיטת תל אביב.

(+1) 646.856.1509